Jedálenské stoličky

V našej kategórií Jedálenské stoličky nakúpite tovar už od 7.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Lenox, hnedá ekokoža a Lenox, krémová ekokoža, ale aj Michalela, zelená. Zákazníci dobre hodnotia najmä EVA V akcií kúpite aktuálne produkt CROSS K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj TABEA 910/841 Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani TABEA 910/834. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Jedálenské stoličky a budete naozaj spokojní.

Michalela, zelená

Elegantná stolička s vysokým operadlom je vyrobená z masívneho dreva. Hnedé morenie kombinované zeleným poťahom čalúnenia.

EVA

Čalúnená stolička v neutrálne ladených tvaroch je vyrobená z masívneho dreva. Dekor wenge kombinovaný krémovou ekokožou.

CROSS

Stolička na masívnych nohách má tmavo hnedý poťah z ekokože doplnený dekoratívnymi švami v tvare kríža.

TABEA 910/841

Hnedý poťah s kontrastne bielym bočným lemom dokonale zvýrazňuje tvary jedálenskej stoličky. Horné oceľové madlo umožňuje jednoduchú manipuláciu.

TABEA 910/834

Čierny poťah s kontrastne bielym bočným lemom dokonale zvýrazňuje tvary jedálenskej stoličky. Horné oceľové madlo umožňuje jednoduchú manipuláciu.

Zita, čierna ekokoža

Obľúbená jedálenská stolička je potiahnutá príjemne mäkkou ekokožou v čiernej farbe. Pevná oceľová konštrukcia čierno lakovaná.

Zita, biela ekokoža

Obľúbená jedálenská stolička je potiahnutá príjemne mäkkou ekokožou v bielej farbe. Pevná oceľová konštrukcia strieborne lakovaná.

FS3532

Zaujímavá stolička, so zaobleným operadlom mäkko čalúneným sedákom. Cierna ekokoža poťahu je doplnená dekoratívnymi gombíkmi.

Flora, cappuccino ekokoža

Moderná jedálenská stolička má zaoblený dizajn, chrómovo lesklú konštrukciu s praktickým madlom a komfortný sedák potiahnutý ekokožou vo farbe cappuccino.

Flora, latté ekokoža

Moderná jedálenská stolička má zaoblený dizajn, chrómovo lesklou konštrukciu s praktickým madlom a komfortné sedák potiahnutý ekokožou v latté farbe.

Flora, zelená ekokoža

Moderná jedálenská stolička má zaoblený dizajn, chrómovo lesklou konštrukciu s praktickým madlom a komfortné sedák potiahnutý ekokožou v zelenej farbe.

Flora, biela ekokoža

Moderná jedálenská stolička má zaoblený dizajn, chrómovo lesklou konštrukciu s praktickým madlom a komfortné sedák potiahnutý ekokožou v bielej farbe.

SYLVA

Sympaticky tvarovaná stolička v dekore Calvados. Polstrovaný sedák potiahnutý zo surovej priadze v hrdzavom odtieni.

SF0151

Elegantná stolička s chrómovo lesklou konštrukciou a poťahom z hnedej ekokože.

CAPRI

Drevená stolička vo vidieckom štýle zaujme zaujímavo riešeným sedákom z pleteného prútia.

TABEA 910/835

Hnedý poťah s kontrastne béžovým bočným lemom dokonale zvýrazňuje tvary jedálenskej stoličky. Horné oceľové madlo umožňuje jednoduchú manipuláciu.

FS7773

Výrazný prešiv poťahu sedacej a opornej časti zvýrazňuje členitú konštrukciu jedálenskej stoličky.

ADDA

Pohodlne mäkučká stolička s vysokým operadlom má stabilnú drevenú konštrukciu a je potiahnutá tmavohnedú látkou s efektom brúsenej kože.

SUSI 910/902

Moderná stolička s pohodlne čalúneným operadlom je zakončená praktickým madlom. Stabilná konštrukcia je vyrobená z chrómovo lesklého kovu.

SUSI 910/905

Moderná stolička s pohodlne čalúneným operadlom je zakončená praktickým madlom. Stabilná konštrukcia je vyrobená z chrómovo lesklého kovu.

SUSI 910/904

Moderná stolička s pohodlne čalúneným operadlom je zakončená praktickým madlom. Stabilná konštrukcia je vyrobená z chrómovo lesklého kovu.

SUSI 910/903

Moderná stolička s pohodlne čalúneným operadlom je zakončená praktickým madlom. Stabilná konštrukcia je vyrobená z chrómovo lesklého kovu.

DC-23C

Obľúbená jedálenská stolička v kombinácii čierneho kovu a látky. Sedacia a oporná časť je doplnená výrazným dekoratívnym prešitím.

FS1115PU

Extra komfortná jedálenská stolička má mäkkučký sivý sedák vybavený pružinovým jadrom, posadíte sa tak ako do bavlnky. Navyše oceníte aj zadné madlo, ktoré vám uľahčí odsúvať stoličku od stola.

Elza,čierna ekokoža

Moderná jedálenská stolička na kovovej podnoži je potiahnutá špeciálne upravenú ekokožou v čiernej farbe, ktorá je veľmi hebká na dotyk.

Elza, biela ekokoža

Moderná jedálenská stolička na kovovej podnoži je potiahnutá špeciálne upravenou ekokožou v bielej farbe, ktorá je veľmi hebká na dotyk.

Elza, šedá ekokoža

Moderná jedálenská stolička na kovovej podnoži je potiahnutá špeciálne upravenú ekokožou v šedej farbe, ktorá je veľmi hebká na dotyk.

Flora, šedá ekokoža

Moderná jedálenská stolička má zaoblený dizajn, chrómovo lesklú konštrukciu s praktickým madlom a komfortný sedák potiahnutý ekokožou v šedej farbe.

Taina LEB, čierna ekokoža

Rohová jedálenská lavica s komfortne vypolstrovaným sedákom je očalúnená čiernou ekokožou. Ideálne sa hodí do modernej jedálne či kuchyne, kde zútulní atmosféru.

Taina 2B, čierna ekokoža

Jedálenská lavica s komfortne vypolstrovaným sedákom je očalúnená čiernou ekokožou. Ideálne sa hodí do modernej jedálne či kuchyne, kde zútulní atmosféru.

Joana, šedá ekokoža

Jedálenská stolička na chromovo lesklej podnoži je očalúnená šedou ekokožou a doplnená prešitím. Skvele sa hodí do každej modernej jedálne alebo kuchyne.

Pauline, šedá ekokoža

Elegantná jedálenská stolička s komfortne vypolstrovaným sedákom má masívnu drevenú konštrukciu a vysoké operadlo. Očalúnenie ekokožou v šedom odtieni.

Jasmin 1, béžová ekokoža

Pohodlne vypolstrovaná jedálenská stolička s masívnou drevenou konštrukciou a praktickým madlom pre jednoduché odsúvanie. Očalúnenie ekokožou v béžovom taupe odtieni.

Donna 1B

Komfortne polstrovaná jedálenská lavica s príjemným sklonom operadla má stabilnú kovovú podnož a je očalúnená hnedou látkou s vintage optikou pripominajúcu kožu. Dokonale doplní štýlovo zariadený...

Donna 2B

Komfortne polstrovaná jedálenská lavica má stabilnú kovovú podnož a je očalúnená hnedou látkou s vintage optikou pripominajúcu kožu. Dokonale doplní štýlovo zariadený interiér jedálne alebo kuchyne.

Donna S, hnedá vintage optika kože

Komfortne polstrovaná jedálenská stolička s príjemným sklonom operadla má stabilnú kovovú podnož a je očalúnená hnedou látkou s vintage optikou pripominajúcu kožu. Dokonale doplní štýlovo zariadený...

Ruby, šedá ekokoža

Jedálenská stolička v obľúbenej kombinácii chrómového kovu a ekokože v šedom odtieni je doplnená atraktívnym prešitím a horným madlom, ktoré uľahčí odsúvanie stoličky od stola.

Susi 920/196, šedá ekokoža

Moderná stolička s pohodlne čalúneným operadlom je zakončená praktickým madlom. Stabilná konštrukcia je vyrobená z chrómovo lesklého kovu. Poťah - šedá ekokože.

Rindul, čierna / biela ekokoža

Jedálenská stolička na kovovej podnoži má vodorovne prešité operadlo a zaujímavo riešený poťah v kombinácii čiernej a bielej ekokože. Skvele sa hodí do modernej jedálne alebo kuchyne.

Rindul, sivá / čierna ekokoža

Jedálenská stolička na kovovej podnoži má vodorovne prešité operadlo a zaujímavo riešený poťah v kombinácii šedej a čiernej ekokože. Skvele sa hodí do modernej jedálne alebo kuchyne.

Henrik, tmavě šedá/šedá

Dizajnové moderné jedálenské stoličky na čiernej kovovej podnoži má komfortne polstrovaný sedák s bočnými opierkami. Poťah sedadla - tmavo šedá ekokoža, poťah vonkajších strán - šedá látka.

Henrieta, sivá / fialová

Dizajnová moderná jedálenská stolička na čierne kovovej podnoži má komfortne polstrovaný sedák. Poťah prednej strany sedadla - šedá ekokoža, poťah vonkajších strán - fialová látka.

Henrieta, tmavo šedá / šedá

Dizajnová moderná jedálenská stolička na čiernej kovovej podnoži má komfortne polstrovaný sedák. Poťah prednej strany sedadla - tmavo šedá ekokoža, poťah vonkajších strán - šedá látka.

Salamon, modrá látka

Jedálenská stolička v modernom dizajne má stabilnú členitú konštrukciu z čierneho lakovaného kovu. Polstrovaný sedák a operadlo potiahnuté štruktúrovanou látkou v modrom odtieni.

Round, černá ekokoža

Moderná jedálenská stolička z kombinácie čierneho kovu a čiernej ekokože. Zaoblené tvary sedáku zaujmú bielym okrajovým lemom aj dekoratívnym vodorovným prešitím vo farbe poťahu.

Round, biela ekokoža

Moderná jedálenská stolička z kombinácie čierneho kovu a bielej ekokože. Zaoblené tvary sedáku zaujmú čiernym okrajovým lemom aj dekoratívnym vodorovným prešitím vo farbe poťahu.

Loreta, biela ekokoža

Extra komfortne vypolstrovaná jedálenská stolička má mäkkučký sedák vybavený pružinovým jadrom, do ktorého sa posadíte ako do bavlnky. Chrómovo lesklú podnož kombinuje biela ekokoža s okrasným...

Loreta, cappuccino ekokoža

Extra komfortne vypolstrovaná jedálenská stolička má mäkkučký sedák vybavený pružinovým jadrom, do ktorého sa posadíte ako do bavlnky. Chrómovo lesklú podnož kombinuje ekokoža v odtieni cappuccino...

Lyon, čierna

Jedálenská stolička so zaujímavou optikou má stabilné nohy z masívneho bukového dreva a čierne zaoblené sedadlo z pružného tvrdeného plastu.

Loof, latté ekokoža

Moderná jedálenská stolička v príjemne zaoblenom tvare skvele drží telo pri sedení. Potiahnutá ekokožou v odtieni svetlo šedé latté.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: