Odkladacie stolíky

V našej kategórií Odkladacie stolíky nakúpite tovar už od 38.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Sconto Odkladací stolík BOMBAY a Sconto ODKLADACÍ STOLÍK TARANIS, ale aj Sconto Prístavný stolík COLORADO. Zákazníci dobre hodnotia najmä Sconto Kvetináč GINA 1 V akcií kúpite aktuálne produkt Sconto Kvetináč GINA 4 K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Sconto Kvetináč GINA 2 Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Sconto Toaletný stolík SCHMINKI. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Odkladacie stolíky a budete naozaj spokojní.

Sconto Odkladací stolík BOMBAY

Originálny odkladací stolík BOMBAY kombinuje klasický štýl s nádychom exotiky. Netradičná konštrukcia kombinujúca masívne palisandrové drevo a robustné kovové nohy disponuje vysokou stabilitou a...

Sconto ODKLADACÍ STOLÍK TARANIS

Praktický odkladací stolík s netradične riešeným úložným priestorom vo vnútri konštrukcie. Odkladacia doska je z kvalitného a odolného lamina v dekore duba, konštrukcia kovová, v čiernej farbe.

Sconto Kvetináč GINA 1

GINA 1 je moderný a štýlový kvetináč. Stabilitu zabezpečujú štyri kovové nohy lakované v dekore antik-bronz. Tento kvetináč sa stane ozdobou vašej obývačky, alebo napríklad zimnej záhrady.

Sconto Kvetináč GINA 4

GINA 4 je moderný a štýlový kvetináč. Stabilitu zabezpečujú štyri kovové nohy lakované v dekore antik-bronz. Tento kvetináč sa stane ozdobou vašej obývačky, alebo napríklad zimnej záhrady.

Sconto Kvetináč GINA 2

GINA 2 je moderný a štýlový kvetináč. Stabilitu zabezpečujú štyri kovové nohy lakované v dekore antik-bronz. Tento kvetináč sa stane ozdobou vašej obývačky, alebo napríklad zimnej záhrady.

Sconto Toaletný stolík SCHMINKI

Praktický toaletný stolík s trojdielnym zrkadlom. Pre vaše kozmetické potreby využijete výsuvaciu zásuvku a dve bočné priehradky. Vyrobený z ľahko udržiavateľného a odolného materiálu.