Upratovanie

V našej kategórií Upratovanie nakúpite tovar už od 9.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Axentia 122399, so zásuvkou a káblom a Axentia 282780, chrom, ale aj Hany 26395, biely. Zákazníci dobre hodnotia najmä Popular 3 (44396) V akcií kúpite aktuálne produkt Storage, vel. S K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Storage, vel. M Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Storage, vel. L. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Upratovanie a budete naozaj spokojní.

Axentia 282780, chrom

Moderný kovový kôš na bielizeň v chromovo lesklom prevedení má vnútorný objem 50 litrov a perforované steny pre hygienickú ventiláciu.

Popular 3 (44396)

Biely kovový stojan na noviny, knižky alebo časopisy v zaujímavom dizajne je praktickým doplnkom do každého moderného interiéru, ideálny doplnok nielen k sedačke.

Storage, vel. S

Drevená bednička vo veľkosti S s bielym náterom vo vintage optike a motívy nápisov. Poslúži nielen pre praktické skladovanie, ale aj ako zaujímavý štýlový prvok kdekoľvek v interiéri.

Storage, vel. M

Drevená bednička vo veľkosti M s bielym náterom vo vintage optike a motívy nápisov. Poslúži nielen pre praktické skladovanie, ale aj ako zaujímavý štýlový prvok kdekoľvek v interiéri.

Storage, vel. L

Drevená bednička vo veľkosti L s bielym náterom vo vintage optike a motívy nápisov. Poslúži nielen pre praktické skladovanie, ale aj ako zaujímavý štýlový prvok kdekoľvek v interiéri.

Oranges, vel. S

Drevená bednička vo veľkosti S v prírodnej vintage optike, s motívmi nápisov a rukoväťou z lana. Poslúži nielen pre praktické skladovanie, ale aj ako zaujímavý štýlový prvok kdekoľvek v interiéri.

Oranges, vel. M

Drevená bednička vo veľkosti M v prírodnej vintage optike, s motívmi nápisov a rukoväťou z lana. Poslúži nielen pre praktické skladovanie, ale aj ako zaujímavý štýlový prvok kdekoľvek v interiéri.

Oranges, vel. L

Drevená bednička vo veľkosti L v prírodnej vintage optike, s motívmi nápisov a rukoväťou z lana. Poslúži nielen pre praktické skladovanie, ale aj ako zaujímavý štýlový prvok kdekoľvek v interiéri.